Yhteystiedot

          Säynätsalon Eläkkeensaajien toimijat 2020

                                                             

Puheenjohtaja          Kaija Wiren                puh: 0451569280

                                                                   kaijamwi@gmail.com

 

 

 

Varapuheenjohtaja/  Reijo Kokkonen         puh: 0400507791

Jäsensinteeri                                              reke.kokkonen@gmail.com

Sihteeri                     Kalevi Venäläinen      puh: 0440598813                   

                                                                  venalainen22@gmail.com 

Taloudenhoitaja        Kirsti Honkonen        puh: 0405026443

                                                                     kirsti.honkonen@gmail.com

Opintosihteeri           Eila Petroff                 puh: 0408392735

                                                                     eila.petroff@gmail.com

Matkailuasiamies       Antero Kuivinen          puh: 0445847051

                                                                     antero.kuivinen@luukku.com

Tiedottaja                  Hannu Palenius          puh: 0407055762

                                                                    hannupalenius@luukku.com

Muut hallituksen jäsenet

                                  Anna Kaukonen         puh: 0405682370

                                                                   anna.e.m kaukonen@gmail.com  

                                 Reijo Salonen             puh: 0407612799

                                                                    salonen.reijo@hotmail.com

Hallituksen varajäsenet

                                 Marja-Liisa Viinikainen puh: 0445502010    

                                 Irma Ketven                 puh: 0442870147

                                                                      iketven@gmail.com

                     

Jäsenmaksut yhdistyksen tilille FI80 5339 2520 0055 10

Yhdistyksen kotisivut : saynatsalo.elakkeensaajat.fi 

Facebook sivut:            Säynätsalon Eläkkeensaajat ry